نسخه‌ی مرورگر شما با این سایت سازگاری کامل ندارد. لطفا برای استفاده از تمامی امکانات سایت از مرورگرهای به‌روز مانند گوگل کروم، فایرفاکس، یا اینترنت اکسپلورر نسخه 9 به بعد استفاده نمایید

راهنمای استفاده از بیمه مسافرتی

مدارک عمومی لازم جهت تشکیل پرونده و بررسی خسارت بیمه شدگان بیمه های مسافرتی:

* پرداخت مستقیم به مراکز درمانی در سراسر دنیا: در صورت نیاز، شرکت کمک رسان ایران قادر به پرداخت مستقیم به مراکز درمانی در سراسر دنیا می باشد. چنانچه مدارک مورد نیاز به موقع و در اسرع وقت از طریق راه‌های ارتباطی به دست کارشناسان این شرکت برسد و خسارت تحت پوشش بیمه مسافرتی باشد، کارشناسان ما قادر به انجام هماهنگی‌های لازم جهت پرداخت هزینه‌های خسارت به صورت مستقیم و یا از طریق شبکه شرکت‌های قراردادی در سراسر دنیا می باشد. لازم به ذکر است در صورت امکان اعلام خسارت و دریافت راهنمایی از کارشناسان مرکز تماس قبل از مراجعه به مرکز درمانی این روند را تسهیل خواهد کرد.

* بیمه شده گرامی به همراه داشتن نسخه اصل کلیه مدارک برای پرداخت خسارت ضروری می‌باشد.

* از بیمه شده محترم تقاضا می‌شود راه‌های ارتباطی با خود را از جمله شماره تماس در ایران و هنگام سفر به همراه هرگونه درخواستی ذکر بفرمایید.

از بیمه شده گرامی تقاضا می‌شود شماره پرونده خود را که پس از اعلام خسارت تلفنی و یا ایمیل به ایشان از طرف شرکت کمک رسان ایران اختصاص داده شده، در هنگام ارسال تصاویر مدارک درخواستی یا ارسال هرگونه پیامی، در قسمت SUBJECT ایمیل لحاظ نمایند.

علاوه بر مدارک ذکر شد بالا مدارک زیر بر حسب نوع خسارت برای بررسی پرونده مورد نیاز و ضروری می‌باشد:

مراجعه به پزشک یا بستری در بیمارستان:
مراجعه به دندانپزشک:
گم شدن یا سرقت مدارک کنسولی:
گم شدن بار:
تاخیر بار:
فوت بیمه شده:
پوشش تاخیر در حرکت:

برای اطلاع از دیگر مزایای بیمه نامه خود ، نحوه پوشش، دریافت خدمات و همچنین در صورت نیاز به معرفی مراکز درمانی در محل اقامت خود و هرگونه اطلاعات بیشتر با مرکز تماس شبانه‌روزی کمک رسان ایران(SOS) از راهای زیر تماس حاصل بفرمایید:

برای اطلاع از مزایا ، شرایط و استثنائات بیمه نامه خود حتما دفترچه بیمه‌نامه و بیمه‌نامه صادره را با دقت مطالعه بفرمایید.

* بیمه شده گرامی لطفا اصل تمامی مدارک خود را به ایران بیاورید.

حداکثر مهلت اعلام خسارت برای بررسی پرونده هفت روز میباشد. بررسی پرونده‌ی خسارت پس از مهلت مذکور، منوط به موافقت بیمه‌گر میباشد.

تماس با ما

info@iranassistance.com

شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به ارائه خدمات گوناگون به جامعه خود نمود و این فعالیت تا امروز ادامه دارد.

درباره کمک رسان

شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به... ادامه

اعضای کمک رسان

بیش از چهارصد شرکت در قالب طرح‌های درمان گروهی و دندانپزشکی گروهی، در کنار چندین هزار خانواده، از خدمات کمک رسان ایران استفاده می‌نمایند.

نکته روز