نسخه‌ی مرورگر شما با این سایت سازگاری کامل ندارد. لطفا برای استفاده از تمامی امکانات سایت از مرورگرهای به‌روز مانند گوگل کروم، فایرفاکس، یا اینترنت اکسپلورر نسخه 9 به بعد استفاده نمایید

 

پیام نوروزی مدیر عامل

 

اعضا محترم شرکت کمک رسان ایران

سال ۱۴۰۲ با کلیه وقایع خوب و بد به انتهای خود رسید و جز خاطره و تجربه برای عموم مردم ایران و امید به آینده به تاریخ پیوست! شرکت کمک رسان در سالهای گذشته همان طور که قبلا نیز ذکر شد در حوزۀ فناوریهای جدید خود را در سطح قابل قبولی نگه داشته و امید است در سال جاری و به همت همکاران، خدمات نوین‎تری را به اعضاء ارائه دهد!

ما تمام تلاش خود را در سال جدید برای استفادۀ بهینه اعضا محترم بکار خواهیم گرفت، تا دغدغۀ اعضا کمتر شود!

در هر حال سال جدید را برای کلیه اعضا سالی همراه با سلامتی و موفقییت آرزومندم و امیدوارم که سالی سرشار از شادی در پیش داشته باشید!

اندر دل من مها دل افروز تویی
یاران هستند و لیک دلسوز تویی
شادند جهانیان به نوروز و به عید
عید من و نوروز من امروز تویی 
(مولانا)

سیامک صدر
مدیر عامل

 

تماس با ما

info@iranassistance.com

شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به ارائه خدمات گوناگون به جامعه خود نمود و این فعالیت تا امروز ادامه دارد.

درباره کمک رسان

شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به... ادامه

اعضای کمک رسان

بیش از چهارصد شرکت در قالب طرح‌های درمان گروهی و دندانپزشکی گروهی، در کنار چندین هزار خانواده، از خدمات کمک رسان ایران استفاده می‌نمایند.

نکته روز