نسخه‌ی مرورگر شما با این سایت سازگاری کامل ندارد. لطفا برای استفاده از تمامی امکانات سایت از مرورگرهای به‌روز مانند گوگل کروم، فایرفاکس، یا اینترنت اکسپلورر نسخه 9 به بعد استفاده نمایید

تماس با مدیریت

خواهشمند است قبل از ارسال پیام به نکات ذیل توجه فرمایید:

  1. امکان "تماس با مدیریت" به منظور دسترسی مستقیم و بدون واسطه اعضاء محترم کمک رسان و همکاران به مدیریت و برای شنیدن "انتقادات و پیشنهادات و شکایات" ایجاد شده است.
  2. پیام های ارسالی شما در ساعات اداری کنترل و پیگیری می‌شود.
  3. جهت تسریع دسترسی به اطلاعات شما، لطفا کد ملی و یا مشخصات شناسنامه‌ای خود را ذکر بفرمائید.
  4. چنانچه نیاز به خدمات کمک رسان از قبیل آمبولانس، پزشک، معرفی نامه، معرفی مراکز درمانی، پیگیری خسارت درمان و غیره دارید لطفا با شماره تلفن‌های این شرکت تماس حاصل فرمایید.
  5. چنانچه تقاضای همکاری و یا درخواست نمایندگی این شرکت را دارید از طریق سایت فرم های مربروطه را تکمیل و به واحد مربوطه ارسال فرمایید.

تماس با ما

info@iranassistance.com

شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به ارائه خدمات گوناگون به جامعه خود نمود و این فعالیت تا امروز ادامه دارد.

درباره کمک رسان

شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به... ادامه

اعضای کمک رسان

بیش از چهارصد شرکت در قالب طرح‌های درمان گروهی و دندانپزشکی گروهی، در کنار چندین هزار خانواده، از خدمات کمک رسان ایران استفاده می‌نمایند.

نکته روز