نسخه‌ی مرورگر شما با این سایت سازگاری کامل ندارد. لطفا برای استفاده از تمامی امکانات سایت از مرورگرهای به‌روز مانند گوگل کروم، فایرفاکس، یا اینترنت اکسپلورر نسخه 9 به بعد استفاده نمایید

اطلاعیه مهم

تاریخ انتشار: 1397/7/24
تعداد بازدید: 1601

اطلاعیه نحوه تمدید عضویت

اعضای محترم شرکت کمک رسان،

به اطلاع میرساند تماس به جهت تمدید عضویت کمک رسان، فقط از طریق دفتر مرکزی این شرکت و یا نماینده قانونی شما صورت می پذیرد.

هر گونه تماس غیر از موارد مذکور، هیچگونه ارتباطی با این شرکت ندارد. خواهشمند است از دادن هر گونه اطلاعات به این افراد خودداری فرمایید.

همچنین در موارد فوق، لطفا جهت پیگیری بیشتر اطلاعات تلفن تماس گیرنده را در اختیار کمک رسان قرار دهید.

 

تماس با ما

info@iranassistance.com

شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به ارائه خدمات گوناگون به جامعه خود نمود و این فعالیت تا امروز ادامه دارد.

درباره کمک رسان

شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به... ادامه

اعضای کمک رسان

بیش از چهارصد شرکت در قالب طرح‌های درمان گروهی و دندانپزشکی گروهی، در کنار چندین هزار خانواده، از خدمات کمک رسان ایران استفاده می‌نمایند.

نکته روز