نسخه‌ی مرورگر شما با این سایت سازگاری کامل ندارد. لطفا برای استفاده از تمامی امکانات سایت از مرورگرهای به‌روز مانند گوگل کروم، فایرفاکس، یا اینترنت اکسپلورر نسخه 9 به بعد استفاده نمایید

به بهانه روز جهانی عکاسی

در تقویم میلادی 19 آگوست را «روز جهانی عکاسی» نامیده‌اند. علت این نام‌گذاری به سال 1839 باز می‌گردد که دولت فرانسه تصمیم گرفت در یک گردهمایی بزرگ در پاریس «عکاسی» را به عنوان یک فن و هنر به مردم جهان معرفی کند.
در همین راستا واحد عملیات گروهی اقدام به برگزاری دومین دوره مسابقه عکاسی با موضوع «جاذبه‌های گردشگری» در سطح شرکت نمود.
ضمن تشکر و قدردانی از کلیه همکاران هنرمند و هنردوست به خاطر مشارکت در مسابقه عکاسی، به اطلاع می‏رساند در این دوره 207 اثر از 74 همکار در مسابقه شرکت کردند. که در نهایت 10 عکس از 9 همکار به دور نهایی راه یافتند. بعد از بررسی هیئت داوران در نهایت 3 اثر برتر از 3 همکار هنرمند مشخص گردید.
به نفرات برتر این دوره از مسابقات جوایزی به رسم یادبود اهداء خواهد شد.

منتظر حضور گرمتر شما همکاران گرامی در سری سوم مسابقه عکاسی هستیم.

با تشکر از هیئت داوری: سرکار خانم مومنی و جناب آقای ایثاری، صدر، عمیدی، ناصرساداتی و امیرلو که در این مسیر همراه ما بودند.

نفراول: سرکار خانم سید زهرا موسوی از شعبه ساری
نفر دوم: جناب آقای مجید کریم خانی از شعبه تهران
نفر سوم: جناب آقای مسعود حدادی از شعبه تهران
نفر چهارم: جناب آقای مجید کریم خانی از شعبه تهران
نفر پنجم: جناب آقای امیرصدر ممتاز از شعبه رشت
نفر ششم: سرکار خانم پگاه گل صنم از شعبه تهران
نفر هفتم: جناب آقای هنریک خاچاطوریان از شعبه تهران
نفر هشتم: سرکار خانم مهدیه صدقی از شعبه البرز
نفر نهم: سرکار خانم پریسا پرواز از شعبه جم
نفر دهم: سرکار خانم نگار معیری از شعبه تهران

تماس با ما

info@iranassistance.com

شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به ارائه خدمات گوناگون به جامعه خود نمود و این فعالیت تا امروز ادامه دارد.

درباره کمک رسان

شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به... ادامه

اعضای کمک رسان

بیش از چهارصد شرکت در قالب طرح‌های درمان گروهی و دندانپزشکی گروهی، در کنار چندین هزار خانواده، از خدمات کمک رسان ایران استفاده می‌نمایند.

نکته روز