نسخه‌ی مرورگر شما با این سایت سازگاری کامل ندارد. لطفا برای استفاده از تمامی امکانات سایت از مرورگرهای به‌روز مانند گوگل کروم، فایرفاکس، یا اینترنت اکسپلورر نسخه 9 به بعد استفاده نمایید

بر فراز قله جهان

تاریخ انتشار: 1397/3/28
تعداد بازدید: 474

شرکت کمک رسان ایران سعادت اینرا بدست آورده تا حامی یکی دیگر از صعودهای کوهنورد عزیز ایرانی‌مان خانم پروانه کاظمی باشد. خانم پروانه کاظمی متولد 1349 و دانش آموخته رشته ریاضی دانشگاه شریف است.

شرکت کمک رسان ایران سعادت اینرا بدست آورده تا حامی یکی دیگر از صعودهای کوهنورد عزیز ایرانی‌مان خانم پروانه کاظمی باشد. خانم پروانه کاظمی متولد 1349 و دانش آموخته رشته ریاضی دانشگاه شریف است.

پروانه کاظمی بعنوان کوهنوردی مستقل پیروزی‌های چشمگیر در کارنامه خود دارد.

او نخستین زن کوهنورد جهان است که توانسته دو قله اورست (8848 متر) و لوتسه (8516 متر) را در یک هفته صعود نماید و رکوردی جهانی بنام خود ثبت کند. او تابحال قله های متعددی را فتح نموده که از جمله میتوان به ماناسلو (هشتمین قله دنیا با 8163 متر)، ماکالو (8485 متر)، دائولاگیری (8167 متر)، کانچن جونگا (8586 متر) و ... اشاره نمود.

ما ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای این کوهنورد عزیز، شما را به بازدید از سایت وی به نشانی Peakbutterfly.com دعوت می‌نمائیم.

با آرزوی فتح همه قله های پیش روی زنان ایران

تماس با ما

info@iranassistance.com

شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به ارائه خدمات گوناگون به جامعه خود نمود و این فعالیت تا امروز ادامه دارد.

درباره کمک رسان

شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به... ادامه

اعضای کمک رسان

بیش از چهارصد شرکت در قالب طرح‌های درمان گروهی و دندانپزشکی گروهی، در کنار چندین هزار خانواده، از خدمات کمک رسان ایران استفاده می‌نمایند.

نکته روز