نسخه‌ی مرورگر شما با این سایت سازگاری کامل ندارد. لطفا برای استفاده از تمامی امکانات سایت از مرورگرهای به‌روز مانند گوگل کروم، فایرفاکس، یا اینترنت اکسپلورر نسخه 9 به بعد استفاده نمایید

اعلام ساعات اختلال به دلیل ارتقاء در زیرساخت کمک رسان

تاریخ انتشار: 1397/3/13
تعداد بازدید: 167

اعلام ساعت های اختلال در روز های تعطیل 14 و 15 خرداد

نظر به نیاز توسعه سخت افزاری در کمک رسان و با توجه به فرآیند ارتقاء منابع سرور ها و نیز زیرساخت در جهت پاسخگویی بهتر به اعضا، به اطلاع میرساند  از ساعت 9 صبح تا 10:30 صبح روز های دوشنبه 14 خرداد و سه شنبه 15 خرداد  خدمات نرم افزاری در کمک رسان با اختلال روبرو خواهند بود. پیشتر بابت این اختلال از شما عزیزان پوزش میطلبیم و از این که با شکیبایی خود ما را در بهتر شدن خدمات کمک رسان یاری میکنید کمال تشکر را داریم .

 

تماس با ما

info@iranassistance.com

شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت فعالیت خود را دو سال قبل از تاریخ فوق در قالب نمایندگی شرکت International SOS برای ارائه خدمات به اعضاء این شرکت در ایران آغاز نمود. با گذشت زمان و جلب توجه و علاقه مشتریان ایرانی به این قبیل خدمات، کمک رسان با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به ارائه خدمات گوناگون به جامعه خود نمود و این فعالیت تا امروز ادامه دارد.

درباره کمک رسان

شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت فعالیت خود را دو سال قبل از تاریخ فوق در قالب نمایندگی شرکت International SOS برای ارائه خدمات به اعضاء این شرکت در ایران آغاز نمود. با گذشت زمان و جلب توجه و علاقه مشتریان ایرانی به این قبیل خدمات، کمک رسان با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به... ادامه

اعضای کمک رسان

بیش از چهارصد شرکت در قالب طرح‌های درمان گروهی و دندانپزشکی گروهی، در کنار چندین هزار خانواده، از خدمات کمک رسان ایران استفاده می‌نمایند.

نکته روز