نسخه‌ی مرورگر شما با این سایت سازگاری کامل ندارد. لطفا برای استفاده از تمامی امکانات سایت از مرورگرهای به‌روز مانند گوگل کروم، فایرفاکس، یا اینترنت اکسپلورر نسخه 9 به بعد استفاده نمایید

اعلام ساعات اختلال به دلیل ارتقاء در زیرساخت کمک رسان

تاریخ انتشار: 1397/3/13
تعداد بازدید: 354

اعلام ساعت های اختلال در روز های تعطیل 14 و 15 خرداد

نظر به نیاز توسعه سخت افزاری در کمک رسان و با توجه به فرآیند ارتقاء منابع سرور ها و نیز زیرساخت در جهت پاسخگویی بهتر به اعضا، به اطلاع میرساند  از ساعت 9 صبح تا 10:30 صبح روز های دوشنبه 14 خرداد و سه شنبه 15 خرداد  خدمات نرم افزاری در کمک رسان با اختلال روبرو خواهند بود. پیشتر بابت این اختلال از شما عزیزان پوزش میطلبیم و از این که با شکیبایی خود ما را در بهتر شدن خدمات کمک رسان یاری میکنید کمال تشکر را داریم .

 

تماس با ما

info@iranassistance.com

شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به ارائه خدمات گوناگون به جامعه خود نمود و این فعالیت تا امروز ادامه دارد.

درباره کمک رسان

شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به... ادامه

اعضای کمک رسان

بیش از چهارصد شرکت در قالب طرح‌های درمان گروهی و دندانپزشکی گروهی، در کنار چندین هزار خانواده، از خدمات کمک رسان ایران استفاده می‌نمایند.

نکته روز